| дℓÿčέ a întrebat:

(Scz categoria). Dar maii big grin! laughing. Voi credeți în asa zisele " fantome"?laughinglaughing [Eu nu! happy.Voi?]

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Dar maii, ce e cu scrisul asta? straight face
Nu exista fantome!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da..sti fotografia lui dorothy din 1937? este 100% autentica ca multe altele si cea mai faimoasa. Dar raman la parerea ca fantomele sunt de fapt niste demoni care i-au chip de spirite.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Informeaza-te ca sa iti faci o parere!

| PotatoMustDie a răspuns:

Nu, dar stiu ca Mos Craciun (M.C.) vinde iarba online in subsolul casei.
Din miliardele castigate. MC ia cadouri la copii si din ce ii ramane face un gratar cu iepurasul de paste laughing

| Bris a răspuns:

Ce ti-a venit sa pui intrebarea asta la categoria dragoste si sexlaughing? ei bine da-mi un motiv sa cred si unu sa nu cred, se pot mai multe motivelaughing