| cristina_1393 a întrebat:

Se apropie ziua mea de nastere si vreau sa dau o petrecere. Implinesc 13 ani si unii cred ca in aceasta zi voi avea ghinion, e corect?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ar insemna, dupa logica asta, ca toti pamantenii ca aiba ghinion cand implinesc 13 ani.Stai linistita si bucura-te de sarbatoare si de tort.Ghinionul este pentru cei superstitiosi.

4 răspunsuri:
| SMTHING a răspuns:

Si eu fac 13 ani si nimic...nimeni.deci.nu cred.raised eyebrows

| sabiiiiiina a răspuns:

Nu. La urma urmei, toata lumea a avut 13 ani candva.
Stai linistita :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-i daca vei avea ghinion tot anul, ca doar e 13 tongue.

| georgy7165 a răspuns:

Nu o sa ia ghinion pentru ca implinesti 13 ani.Ar trebui sa faci ceea ce crezi uh ca este bine nu sa te lasi influentata de prieteni...