| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Se apropie ziua mea de nastere big grin... Ia sa vedem cine ma treage de ureche si cine vine la petrecere? tongue happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana, asteapta si tu apara, vad ca lipseste de cateva zile.Cum apare, hop si eu sa va fac lipeala, ok? laughing

14 răspunsuri:
| adriana_sw33ty_angy explică:

@nicunebunu saru mana si sa cresti si tu mare si frumos happy :*...

adytza938 va invit...sunt invitatzi toti userii...winking

| adriana_sw33ty_angy explică:

Nebundupatine m-as invita si eu undeva... dar nu stiu daca voi accepta intrebarea si unde sa ma scot...sa-mi las o impresie buna.,, laughing)
mai bine eu te invit pe tine si tu pe mine... ce zici? tongue

| adriana_sw33ty_angy explică:

Nekane da da daaaa... :d :* haideti

| adriana_sw33ty_angy explică:

Deci nu vrea nimeni sa ma traga de urechiusa? sad :-s crying de ceeeeee? crying

| adriana_sw33ty_angy explică:

Andutza dap... happy toata lumea este invitata...si fara cadouriwinking...

nekane ar putea sa-mi faca un cadou daca vrea...winking stie ea... tongue

| adriana_sw33ty_angy explică:

Nekane pai a aparut azi... cauta-l... mi-a raspuns mie la una dintre intrebarii...big grin tongue tu ce asteptii? tongue laughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Te trag eu de urechilaughingLa multi ani Adriana! sa ai parte de tot ce-ti doresti si multa sanatate...ma inviti si pe mine?hee hee

| pisoias a răspuns:

Nu 'folosesc violenta", dar iti doresc sa ai parte de cat mai multe bucurii si impliniri.

| kjbh13 a răspuns:

Ea seama cu pupicile ca te apuca gripa...la multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ne inviti... venim tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleo si am uitat: La multi, multi ani! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si a mea se apropie luna asta, si cred ca imi voi da de baut si chiar o sa ma invit undevabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani Adriana! Vin si eu? Il iau si pe Daniel cu mine? laughing

| 2cute a răspuns:

La multi anii! :-x

Sa fii fericitaa si sa ai parte de tot ce iti doresti! love struck