| onuscaoanaeo a întrebat:

Se mai dau 30 de diamante la lady popular sad pentru c as avea nevoie dancing

Răspuns Câştigător
| Necunoscută a răspuns:

Sincer acum, crezi că e cineva care n-ar avea nevoie de ele? raised eyebrows

Nu, nu se mai daubig grin

2 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Cine n-ar avea nevoie? Nu stiu, nu cred ca se mai dau. Cum ar fi jocul daca am primi 30 de diamante in fiecare saptamana? Dar eu totusi cred ca nu se mai dau.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Acum am aflat ca da, se mai dau. Dar de data asta se dau 200 de diamante. Le primesti cand faci 100 de zile de cand ai contul mie asa mi s-a intamplat.