| anonim_4396 a întrebat:

Se mai emoționează cineva când trebuie să vorbească la telefon? happy

11 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pfff.Da sa vezi cand trebuie sa vorbesc fata in fata cu o "autoritate" big grin

| Catrice a răspuns:

Nu eu, nu nu, mai ales cu străinii... cel mai ușor de vorbit cu ei da da.

| Celcestietot a răspuns:

Eu nu.

| Sofer a răspuns:

Cu fata de care îmi place.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, cand mi se comunica plata vreunei taxe.

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns:

Eu sincer nu ma emotionez deloc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da chiar azi s-a intamplat acest lucru laughing damn it! bine la mine emotivitatea e la ordinea zilei avand anxietate. sa stii ca uneori starile astea pot fi cauzate de la tiroida, chiar si atacurile de panica si tremurul.

| MaryMaria333 a răspuns:

Depinde de persoanawinking

| Onisim10 a răspuns:

Nu deoarece nu este interacțiune fizica.

| BecSpart a răspuns:

Dap