| neanicu a întrebat:

Se pare ca s-a cam terminat cu iarna, deja?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da mai.Rip oamenilor mei de zapada. S-au dus in imparatia alba unde isi dorm somnul de vecihee hee

April
| April a răspuns:

Ai perfecta dreptate:se pare...

| Arthur a răspuns:

La mine aici e inca tare. Si nu pot sa ma bucur pentru ca raman fara ţurţuri pentru whisky.

| Hmmmm a răspuns:

In sfarsit se pare ca da...
deja ma saturasem d atat zapada si frig. abia asteptam primavara...am crezut ca nu mai vine niciodatalaughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Si ma bucur foarte mult. M-am saturat de zapada, viscol, ger.Vine vine primavara...insoreste toata tarabig grin

| Ana-Maria94 a răspuns:

La mine vine iarasilaughing

| madalinutza a răspuns:

Da:X
aici la mine e soare\:d/
sper sa nu mai ninga.happy

| Bibiii_7939 a răspuns:

Sper sa se termine cat mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine se pare ca da ( :

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia astept sa se termine