| eu_stie_tot a întrebat:

Se poate in vreun fel sa vezi cine te suna cu nr ascuns? Ma gandesc ca daca ma duc la un orange shop si le cer sa verifice se poate sa vad?

Răspuns Câştigător
| dadaaaaa a răspuns:

Poi uite.si mie mi-s-a intamplat sa ma sune cineva noaptea si ziua si sa ma injure.pe langa asta imi stiau numele.eu sunt pe Vodafone si am mers la reprezentata si ziceau ceva de genu ca ei nu pot face asta doar daca dai declaratzie la politzie si politzia sa ceara un document sa se vada cu cine am vorbit in ultima vreme.nu stiu ce sa zic cum e la orange da la Vodafone e complicat. app in cateva zile nu m-au mai sunat ...succes

3 răspunsuri:
| YepIsSuspended a răspuns:

Salut!

Pai sigur ca se poate ca altfel ar fi ceva ilegal!

Paaa!

| alina_7783 a răspuns:

Da, da se poate.happy

| madutz90 a răspuns:

Andra996 are dreptate! atat pe orange cat si pe vodafone pentru a vedea cine te suna cu numar privat trebuie reclamatie la politie...Si eu am fost in situatia asta sad Din pacate sunt persoane care considera asta o distractie. Tot ce poti sa faci e sa te inarmezi cu rabdare sau sa-ti schimbi numarul.Eu am ales varianta b.happy