| maria_6679 a întrebat:

Ma suna des cineva cu nr ascuns si as vrea foarte tare sa aflu cine e.Am zis sa merg pe la un orange shop poate m-ar putea ajuta. Voi credeti ca ar putea afla ei numrul celui sau celei care ma suna?

5 răspunsuri:
| szergiu a răspuns:

Daca esti pe abonament da. insa tu trebuie sa stii ora cand te-a sunat.

| Kidd a răspuns:

Din cate stiu eu, nu se poate asta laughing CREDhee hee

| Silviu_7167 a răspuns:

Ar putea, insa nu o vor face niciodata. Ei pastreaza anonimatul, iar daca ti-ar zice numarul, ar putea fi dati in judecata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba-ti cartela si poate nu te va mai suna nimeni cu numar ascuns.Nu mai da numarul tau la persoane care nu-ti sunt de incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa cont pe telefonip.ro si redirectioneaza apelurile la care nu vrei sa raspunzi catre numarul generat de telefon ip, iar cand te suna fraierul dai ocupat si va fi redirectionat catre nr. de la telefon ip. Apoi intra pe cont si la log ai numarul care te-a sunat