| Lorenyk a întrebat:

Se poate sterge o intrebare pusa de mine pe acest site? cum?

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Este o singura metoda happyAsa cum a sp Gabytzza. Ii scrii Ralucai si o rogi sa iti stearga intrebarea.happy
Succes!winking

cami
| cami a răspuns:

Trimite-i un msj Ralucai happy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu aveti nici o sansa sa stergeti antrebarile, raspunsurile totul trebuie bine gandit anainte de a efectua aceste operatii.

| JackieSue a răspuns:

Numai Raluca poate sterge intrebarea. Ii trimiti mesaj si ii spui ca vrei sa stearga intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se pot sterge intrebarile si nici raspunsurile. Pentru mai multe detalii ii poti scrie Ralucai:
http://www.tpu.ro/utilizator/imxt