| valentin_2770 a întrebat:

Se pot face bani pe net? Care sunt modalitatile? A incercat cineva aceasta modalitate?

Răspuns Câştigător
| adrianhasde a răspuns:

Da eu am facut ceva bani, putini dar sunt ceva. Iti recomand site-urile de afilieri de web hosting si companiile de surveys adica chestionare online.

1 răspuns:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca stii programare de orice fel, sau daca te implici intr-o afacere cu iz pornografic poate ai sanse sa castigi ceva bani. Cam astea sunt cele mai uzuale. Tu la ce te-ai gandit? Daca la porcarii de jocuri "piramidale" dubioase, scam/spam atunci ia-ti gandul. Mai bine cauti un job cinstit si il faci cum trebuie.