| Valleria a întrebat:

Se spune ca "Daca nu ai dusmani care sa te vorbeasca pe la spate, inseamna ca nu ai nimic special" este adevarat? Eu cred ca da.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Partea specială îți este apreciată, bârfa este din cauza invidiei!
Pa, pa.

| HighByTheBeach a răspuns:

Un om sa nu aiba dusmani? No possible. crede-ma tot este cineva care sa te urasca.

| Valleria explică (pentru HighByTheBeach):

Sunt de acord, dar intrebarea era altahappy

| HighByTheBeach a răspuns (pentru Valleria):

Iar eu sunt de acord cu intrebarea ta happy

| Mădă0611 a răspuns:

Nu cred. Poti sa te muti undeva la tara, sa muncesti pentru ce vrei, sa nu prea ai contact cu oamenii si asa sa n-ai dusmani, esti special, chiar foarte special, dar fara dusmani, ca mai zice un ratacit sau o ratacita ceva urat la adresa ta, nu inseamna ca iti e dusman, ci ca e prost/proasta sau invidios/a si te apreciaza sincer devil, desi nu isi da seama; stiai ca invidia e cea mai sincera forma de apreciere?

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă ești genul de om care crede în dușmani și căruia îi pasă de cine-l vorbește pe la spate e foarte posibil să fii un om imbecil.

| paceandlove a răspuns:

In nicun caz in primul rand ca nu exista om far' de dusman si in plus daca ar fi miracol sa nu ai de ce sa nu fii special ESTI SPECIAL DACA NU AI DUSMANI si imi suna tot ca un fel de superstitie chestia asta deci NO WAY!

| Alexinho94 a răspuns:

Da este adevarat. mi se pare foarte realist si adevarat ce ai spus tu. te felicit! bafta

| Areea995 a răspuns:

Adevarat, ca sa te vorbeasca cineva pe la spate, trebuie sa spuna ceva despre tine, totusi laughing.