| GirlonFire a întrebat:

Daca imi spune..ca ii e dor sa vorbeasca cu mine..si vrea sa ma despart de oricine..inseamna ca ma mai iubeste inca?straight face chiar daca eu cred ca el iubeste alta.

Răspuns Câştigător
| Schatzyyyyy a răspuns:

Poate inca mai are unele sentimente pentru tine, dar nu ca inainte! Si poate chiar are pe alta, dar vrea altceva de la tine!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate ca mai simte ceva dar nu te iubeste

| neutrino a răspuns:

Nu mai conteaza ce crezi tu, conteaza numai ca el doreste sa te iubeasca tare mult!

| Azµre a răspuns:

Nu!

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Pe scurt, vrea sa-ti strice relatia pentru ca are el ambitia sa te aiba inapoi, desi este si el intr-o relatie acum?
Cred ca ai deja raspunsul.

| GirlonFire explică (pentru MrAnderson):

Mda..cred ca este.dar ma tot baga in seama

| ALexMHaa a răspuns:

Te-ai gandit vreodata ca el poate nu are pe alta si tu sigur nu-l crezi si de aia tot incearca ca sa se impace cu tine ca sa ati castige increderea