| LonelyGirl01 a întrebat:

Se vor da burse de merit in scolile generale?

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Bursa se da doar daca ai media 10. 00

| Oana_Stefania_Voda_1974 a răspuns (pentru SamSon):

Noi avem FB.uri.Cand primim bursele de merit si studiu/sem. II 2012?

| LonelyGirl01 explică (pentru SamSon):

Eu am avut anul tercut media 10. Imi poti da, te rog, mai multe delalii? Bine...doar daca stii. Eu am incercat sa vorbesc cu diriginetele astazi, dar el a zis ca nu stie.straight face

| SamSon a răspuns (pentru LonelyGirl01):

Bursa se da oricarui elev care are media 10 fix media generala! altceva ce sa iti pot spune? de ce nu te duci la director sa vorbesti cu el sa vezi despre ce e vorba?

| SamSon a răspuns:

Asa ar trebui