| anonim_4396 a întrebat:

Seara bună happy
Ce planuri aveți de Revelion?

18 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Am pus deoparte impreuna cu cativa prieteni pentru cumparaturi, maine facem cumparaturile(culmea ca maine e si ziua mea) si de revelion ne imbatam pana ne facem ranga.

| Drimmero a răspuns:

Chiar nu stiu, sunt total indecis, probabil in urmatoarele 2 zile o sa stiu exact.

| Catrice a răspuns:

Nimic special.

Băutură.
Mâncare.
Conversații.
Sex.
Băutură.
Sex.
Urări.
Băutură.
Mâncare.
Sex.
Băutură.
Somn.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Catrice):

Realitatea e alta pentru astia de se lauda ca fac prea mult sexlaughing

| Catrice a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Invidie pe lume. Lumea e rea, invidioasa...

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Nu mai bine pui mancarea mai devreme? Adica. de la masa direct la sex? Faci colesterol. *got it?* happy

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Ne imbatam si inmultumim planeta mandra, coool

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Catrice):

Evident.

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Ar veni după miezul nopții. Știi tradițiile alea cu boabele de struguri, pește etc? Plus tortul.
Plus ca acele calorii trebuiesc cumva consumate ca doar nu vrei sa fii gras în prima zi a anului ca cică asa o sa fii tot anul rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Exista multe zone nepopulare, trebuie sa ne grăbim ca pe urma îmbătrânim și e mai greu.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Asa e, tu adu bautura ca eu ma pregatesc pana atunci

| SilentRain a răspuns:

Nimic special, mâncare, curățenie și Dan Negru

| OldSoul a răspuns:

Nu am niciun plan, inca astept o minune.

In orice caz, am niste sticle de bautura pe aproape.

| RainmakerX a răspuns:

Teme & proiecte.
Credeam ca scap de ele dupa ce termin liceul... evident m-am inselat laughing

Eh, nu sunt suparat. Prietenii mei o sa petreaca impreuna cu familiile lor iar eu cu a mea... Am fost la mai multe petreceri acum 2 saptamani cand eram toti prezentiwinking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-am, asta e primul an in care toti prietenii mei stau acasa pentru ca ne e lene sa ne adunam. laughing O sa beu si o sa stau pe discord cu ei.

| Plato a răspuns:

La Oache, ca toata lumea buna.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Petarde, mâncare, băutură

| IamJoKeR a răspuns:

Nu am niciun plan. Cred ca stau din nou cu Dan Negru de revelion...