| anonim_4396 a întrebat:

Sectiunea se numeste "Intreaba o vedeta" dar voi, chiar va considerati vedete? Oricare ar fi raspunsul motivati-l si de ce?

4 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Nu ma consider o vedeta pentru ca nici nu am de ce. Dar nu prea inteleg intrebarea...de ce intrebi daca ne consideram vedete?

Hay pa!

| JackieSue a răspuns:

Aaa...scuzelaughing

Iar eu ma uit la intrebarile care au foarte putine raspunsuri ca sa raspund...si asta avea 0 raspunsurilaughing.

Greseala mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@beka, intrebarea era adresata celor doua ''vedete'' invitate.nu inteleg cum de te-ai simtit tocmai tu sa raspunzi? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@becka-oricum, ai raspuns mult mai bine decat ar fi facut-o ei. rolling on the floor)