| youaremyfavouritecolour a întrebat:

De la ce varsta considerati ca este cel mai bine pentru a avea iubit/a? si va rog motivati raspunsul

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Hristos a inviat! e adevarat ca dragostea nu are varsta, dar asta nu inseamna ca putem avea iubit/a la varsta frageda. 9-10-11 anisori, cel mai bine e atunci cat psihicul tau e pregatit pentru relatie si tot ce include ea..cred ca 17 ani e varsta ideala..parerea mea

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
De la vârsta în care eşti îndeajuns de matură să întreţii o relaţie serioasă.

| AikkoxD a răspuns:

Iubirea nu are vârstă, honey, indiferent că e la 10 ani sau la 90.

| ionut1134 a răspuns:

14+ incepi sa te maturizezi dar dragostea nu are varsta nu te grabi ai tot timpul din lume sa iti gasesti un/o iubit/a