| Liviu321 a întrebat:

Setup could not be find a file on the specified patch or disk, spuneti-mi si mie ce sa fac pentru ca imi apare eroare asta cand instalez GTA VICE CITY, mentionez ca am windows XP instalat acum cateva zile.

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Sigur e jocul principal Gta Vice city sau e un mod(modificare a jocului) care fara jocul principal Grand Theft Auto, nu merge? Sau poate ii trebuie crackul de la joc. Descarci crackul de undeva daca nu il ai.Il copiezi si mergi la folderul unde ai instalat jocul si dai Paste si copy and Replace. Sau a treia varianta este ca jocul pe care vrei sa il instalezi are damage sau lipsuri adica nu e complet.

| vally24 a răspuns:

Dupa softnic