| anonim_4396 a întrebat:

Sâmbătă merg la o nuntă. Ce sfaturi îmi puteţi da?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să te distrezi la maxim.
Pa, pa.

| elena a răspuns:

Distreaza-te.

| Tweetymrrr a răspuns:

Să profiţi de petrecere, să te distrezi şi tot tacâmu'.

caramela
| caramela a răspuns:

Sa nu fii mai sexi decat mireasa, ca o sa te fure pe tinetongue, distreaza-te, fii ti insuti, si daca ai si partener, e superhappy succesul este garantat, sa papi o portie de tort si pentru minetongue distractie placutahappy

| ICPreda a răspuns:

Salut!
Sfatul meu este sa te distrezi, sa chiui, sa dansezi si sa ridici paharul in cinstea insurateilor!
I-auzi una i-auzi doua i-auzi 49 mai mai...of of!

| Lynna a răspuns:

Ce sfaturi, Adica la ce te referi? Ce sa faci acolo, cu ce sa te imbraci? Trebuie sa fii mai explicita ca sa intelegem.Deci eu te sfatuiesc sa te distrezi cat timp mai ai ocazia sa mergi la nunti pentru ca vine iarne. Distractie placuta.

| Lynna a răspuns:

Ce sfaturi, Adica la ce te referi? Ce sa faci acolo, cu ce sa te imbraci? Trebuie sa fii mai explicita ca sa intelegem.Deci eu te sfatuiesc sa te distrezi cat timp mai ai ocazia sa mergi la nunti pentru ca vine iarna. Distractie placuta.

| florin08 a răspuns:

Nu cred ca poate fi ceva mai banal decat o nunta.Te comporti normal si esti tu insati.Asta in cazul in care nu esti tu mireasa.

| florinatm a răspuns:

Distractie placuta, sa mananci de toate, sa dansezi cat mai mult