| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Si cea mai buna bere este? Dar cea mai proasta(fara Bardenberger sau alte minuni pe care nici nu le gasesti pe google)?

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cea bauta rece de la gheata pe o zi torida de vara, dupa cateva ore de tras la munca grea. Altfel, de nu ti-e sete, chiar si cea mai buna ti se pare apa de ploaie. happy
Dar hai sa fiu mai specific: beau foarte rar, dar Timisoareana sau Tuborg la draft mi s-au parut a fi excelente, o data am baut si cea mai proasta bere, dar acum chiar nu mai stiu de care era happy.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru cristi202):

Cred ca mereu e loc de mai rau laughing

| cristi202 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Da, asa este! happy

| DeathOfDreams a răspuns:

Holsten sau Desperados.

Cea mai praf cred că Timișoreana.
Din perspectiva mea, specific

| lBroken69 a răspuns:

Neumarkt si Heineken cele mai bune.

| NotMyFault a răspuns:

Ciucaș sau Timișoreana sunt destul de bune.
Cat despre cele proaste, am băut una la un prieten, era ceva firma ungurească, dar zici ca era pișat.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru NotMyFault):

Si mie mi se pare Ciucas foarte buna, dar Timisoreana parca nu mai e ca inainte, nu stiu, are un gust dulceag si parca si de detergent laughing

| NotMyFault a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Poate ai băut una veche. Mai uita-te peste data de expirare.
Mie mi se pare destul de buna.