| Lol_1641 a întrebat:

Si mi-a venit ideea citind intrebare lui " Yonutzx(Caut sa-mi fac prietenii oare merge pe acest site?happy )"

Intrebarea este urmatoarea: Aveti prieteni virtuali, pe care ii cunoasteti de mult timp dar nu v-ati intalnit niciodata!?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, prieteni virtuali, nimic mai mult.
Pa, pa.

| Tourniquet a răspuns:

Da, am. Am si pe TPU ( Dya97 ) si pe chat ( dar nu mai pastrez legatura cu ei. ), cu Dya97 ma inteleg super bine, de exemplu, aseara purtam noi o conversatie si dupa aia am izbugnit in ras, ca in fiecare zi, noi radem si iar radem impreuna. Suntem BFF! laughing. Si nu ne'am intalnit inca... dar ne vom intalnii in august (deoarece ea pleaca la mare luna asta, eu luna viitoare la mare si uite suntem plecate laughing ).

| Dan a răspuns:

Am prieteni virtuali cu care tin legatura si poate cu unii dintre ei ma voi intalni.Noroc si frens adevarati cat mai multi!