| anonim_4396 a întrebat:

Si ultima intrebare despre Madona. Acum dupa concertul asta, oare mai este ea in forma, o mai duce mult cu muzica? Sau or sa faca din ea supa lunga in studiouri ca sa mai vinda niste discuri?

4 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Si surprinsa cantand sub dus ar vinde milioane de CD-uri/DVD-uri. Orice canta ea e de firma, si firma e cautata de laudarosi. Mi s-a parut intr-o forma mai echilibrata decat a mea, bravo ei. Ma enerveaza totusi ca n-am vazut intreg concertul, sa-mi fac o parere. Am vazut doar clipulete pe ici'pe colo si citesc articole c-ar fi fost fenomenal concertul, altele ca ar fi fost slab. Vreau sa vad si eu ce spectacol a sustinut. De ce naiba n-a fost difuzat pe niciun canal? Romanie de cakt. Ma bucur c-au huiduito la pomenirea discriminarii rommilor. O persoana neinformata ar trebui sa-si vada ce treaba nu de interese, cu atat mai putin cand n-a avut de a-face cu gradul de civilizatie infim al majoritatii romme.

| I'm just me a răspuns:

laughing nu prea cred a mai este in formalaughing

| yoyo_4559 a răspuns:

Mai are si un concert in Bulgaria deci ar trebui sa mai fie in forma. Oricum, in fiecare zi face cate 4 ore de sport. Eu zic ca e intr-o forma prea buna happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine ca nu a auzit madonna melodiile lui guta sau salam ca i le-ar fi cumparat pe toate la ce criza e de compozitori laughing