| ambicio a întrebat:

Simțiți o emoție aparte de Paști?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Nervi, ca nu se mai incalzeste vremea.
Nervi ca vad atatia ipocriti ignoranti, sau ignoranti ipocriti. Atata agitatie ca e pastele, dar oamenii sarbatoresc mancarea, bautura si petrecerea. oh go on Je-ni-bil!

35 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O stare normala

| T0T a răspuns:

Nu.

| ambicio explică (pentru T0T):

Ești creștin?

| T0T a răspuns (pentru ambicio):

Doar în acte.

| gemeni6226 a răspuns:

Ma simt foarte bine pentru ca mi-au venit copiii acasa si pentru ca am facut pentru prima oara cheescake si mi-a reusit.Ma simt foarte bine ca e soare afara si miroase frumos la mine ca am pus in odaie lacramioare si zambile si deja toate felurile de mincare si prajiturisunt pregatite pentru a fi servite maine si poimaine pentru masa de Pasti.

| untu a răspuns:

Da! Daca esti un crestin sincer si corect, te rogi cu inima curata si smerita, se simte emotia si puterea acestei Sfinte Inviere invaluita in Lumna Sfanta!

| Clorox a răspuns:

Da, simt ca vinul asta se duce mai bine pe gat laughing

| PersonajFictiv a răspuns:

Sunt racit, n-ai idee cat am injurat in ultimele doua zile.
Am radiat.

| Deaad a răspuns:

Da.
Ma excita.

| Staind a răspuns:

Simt asa...cum nu ma intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu îmi mai copia răspunsurile laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Ce dracu', esti cumva de la SRI?! Cum m-ai prins asa repede? No bine, jur solemn ca nu te mai plagiez. big grin ( nu
, nu-i cazul sa-mi verifici raspunsurile - mergi si tu pe incredere )

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbește frumos că ești fată laughing Mai degrabă aș avea încredere în Geany decât în tine. Cristos a înviat!

| ambicio explică (pentru T0T):

Heiii

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Ptu ptu ptu, sa-mi fie cu iertare! laughing As intreba cine e Geany, dar sigur as regreta asta. La fel si dracii mei odata cu noile achizitii ale bisericii, chiar imi era dor sa aud cum beha..canta popa day dreaming

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Geany e fata cu întrebarea.

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa va fie rusine ca va bateti joc de parinte! Te va bate Dumnezeu incat nu o sa mai poti vorbi, ci sa behai, asa cum ai zis!

| anonim_4396 a răspuns (pentru untu):

Pare rau, dar eu nu am prieteni imaginari. sad

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru untu):

Fa ce zice popa, nu ce face! Zicala e tot mai adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Simteam cand eram mic si pe masura ce-am crescut mi-am dat seama ca nu era decat o emotie transmisa de fericirea de moment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simt o ură

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simti emotia cand femeile din jurul tau devin stresate cu pregateala de mancare etc. De obicei sarbatorile sunt stresante pentru unii oameni.

| JustStitch a răspuns:

Da,eu simt o emotie, care imi aduce zambetul pe buze

| Aslam a răspuns:

O zi fuTuta ca oricare alta.

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Aslam):

Urmaresti Versuri din Strada?

| Aslam a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Da. Si tu?

| PsihologMariusIftimie a răspuns:

Simt curatenie, renastere, prospetime. Poate ca primavara, singura, nu ar reusi sa imi ofere asta. happy

| ambicio explică (pentru PsihologMariusIftimie):

De ce le simți în contextul Peștelui?

| PsihologMariusIftimie a răspuns (pentru ambicio):

Poate ca este ceva indus de societate, de cei din jur. Ar trebui sa se renunte la Paste un an ca sa imi dau seama care este diferenta. tongue

| FloareaSoarelui96 a răspuns:

Nu.