| soricica a întrebat:

Sincer...cati raspund pe TPU pentru fundite? Recunosc ca si eu am o placere deosebita cand observ ca am primit o fundita, dar nu asta ma intereseaza. Singurul meu scop aici e sa ajut si sa fiu ajutata la randul meu. Al vostru?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu numai pentru fundite raspund.Sunt viata mea funditeleoh go on
Fara ele as fi ca cartofii(cacofonie intentionata)prajiti fara ketchupbig grin

Elianna
| Elianna a răspuns:

Parerea mea este ca rostul acestui site este sa ajute, si atunci cand ai primit o fundita inseamna ca nu ti-ai pierdut timpul de pomana si cineva se bucura de raspunsul tau si ii foloseste ceea ce i-ai spus tu acolo!

Abh
| Abh a răspuns:

Fundita este un semn de apreciere din partea celui care aprimit raspunsul, inseamna ca raspunsul meu i-a fost de folos. Cine zice ca nu il intereseaza cand primeste fundita, minte!

| Tourniquet a răspuns:

Nu raspund pentru fundite.

Pur si simplu ma simt apreciata.Simt ca aceea persoana m-a apreciat in legatura cu fundita.

Am venit aici sa ajut, sa fiu ajutata. happy

Bafta happy.

| paramore a răspuns:

Eu ma bucur cand le primesc pentru ca asta inseamna ca am fost de ajutor, si imi face placere ajut persoanelekisste-am ajutat cu raspuns meu?hee hee

| Farcas a răspuns:

Si al meu la fel! Imi place cand sunt de folos oamenilor si ma bucur cand primesc fundita pentru ca asta inseamna ca am dat cel mai bun raspuns si asta ma incanta.Nu spun ca ceilalti nu raspund corect din contra fiecare raspuns e de ajutor intr-o oarecare masura dar ma simt mandra de mine ca raspunsul meu e cel care a ajutat cel mai mult.
Bafta la toti in continuare!

| Alina a răspuns:

Da, nici eu nu raspund pentru fundite insa ma bucur cand le primesc si asta pentru ca stiu ca am ajutat cu adevarat pe cineva. Oricum unele persoane fac abuz de expresia "dau fundita" si mai pun si intrebari banale.

| Frogie a răspuns:

Sincer eu chiar mi-as dori sa nu mai existe optiunea funditelor pentru ca pana la urma fiecare ajuta cu un raspuns, nu numai cel care o primeste. Si eu ma simt multumita cand mai vad o fundita in plus, dar in nici un caz nu ma stresez sa le adun! La urma urmei, nu inseamna nimic. Tot ce conteaza este ca ajuti si esti ajutat la randul tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi sa raspund la fiecare intrebare pentru fundita si apoi sa vad ca nu mi-a fost acordata, m-as plictisi.
Raspund fiindca imi place site-ul. In afara faptului ca ii ajut pe altii cu un sfat, ma auto-evaluez.