| andreutz a întrebat:

O mica curiozitate la adresa domniilor voastre...cati dintre cei prezenti pe aici recunosc ca se mai uita din cand in cand (singuri sau cu partenerul de viata) la filme pentru adulti? si dintre cei care recunosc, cat de des? nu ma intereseaza motivul, ca e din curiozitate sau placere sau mai stiu eu ce...doar asa ca fapt divers... daca se poate, as prefera sa va pastrati comentariile inutile acasa, intrebarea nu este pusa cu scopul de a crea noi divergente...asa ca voi aprecia daca o sa raspundeti sincer si la obiect!

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Da normal, unoeri, la cele de bun gust, este sanatos pentru o viata sexuala variata happy

22 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, ma uit si le punem si in practica pe unele.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fiind foarte curios, normal k m-am uitat, ca sa pot sa-mi fac o parere! Apoi, mai vezi si pozitii noi, unele ciudate, altele incitante, altele de-a dreptul bizare! Pe de alta parte, am fost nevoit sa ma uit si pentru ca a trebuit sa consiliez o sotie care nu putea pricepe de ce se uita consortul la ele?! Pe scurt, nu fac rau decat mintilor inguste, refractare si conservatoare, care nu inteleg k nu e nimic nou sub soare, din acest punct de vedere, de... mii de ani! Cel mai trist e ca unele au faze de violenta si umilire, si culmea e ca daca 2/3 % o fac cu prezervativ! TRIST! >

| psiholoaga a răspuns:

Eu ma uit. Si singura si cu partenerul. Nu stiu cat de des, de cate ori gasesc vreunul interesant pe net-saptamanal, cam asa. Trebuia sa ne intrebi care ne plac, sa vezi atunci statisticatongue

lolita
| lolita a răspuns:

Ne iuitam ca tot omul cred, dar nu l cele clasice ca deja nu mai produc nici un efect happy

mlm
| mlm a răspuns:

Nu prea vizionez astfel de filme.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu ma uit doar cand am timp,

tundenana
| tundenana a răspuns:

Vezi nici nu sunt asa de putini care recunosc... si eu ma uit normal cine nu se uita... nu cred ca exista cineva care nu s-a uitat niciodata... ma uit si singura si cu sotul dar mai mult din curiozitate... dar de bun gust... alea in care se pisa unul pe celalalt sau isi baga oua si ce stiu ce porcarii in pasarica... ma dezgusta si nu... mai bine nu... unele filme prind bine atunci cand te plictisesti si numai stii ce nou sa incerci... daca ar vedea sotul meu ca am scris asta aici cred ca s-ar scufunda... asa shhhhh don't tell anyone

| andreutz explică:

M-am gandit si la asta psiho, dar am crezut ca deja cer prea mult...si totusi acum o sa insist..pentru cei cu o bunavointa nelimitata, ii rog sa scrie si un titlu sau doua..pentru cele preferate, daca exista asa ceva big grin

| hashe86 a răspuns:

Ma uit
acu depinde cat de activa e viatamea sexuala, daca am o partenera cu care pot aplica live atunci ma uit mai rar si uneori impreuna cu ea. daca sunt singur, atunci ca orice barbat trebuie sa ma ajut singurhee hee si ma uit mai des(de cateva ori pe saptamana)
in general ma uit la diverse filmulete de pe net, de preferinta amatori, nu mi plac cele false, regizate, deluxe.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Da, ma uit. Vrei recomandari?laughing
1. Eleva porno exmatriculata
2.Sex in Otopeni(by Alina Sugaru&co)
3.Playboy Tv&Private spice(dupa ora 01:00)
Vrei citate din ele? ...Nu avem!laughing
PS-E pacat sa te uiti la filme deocheate! Incearca-le pe viu!laughingSa nu faci si tu ca altii...

| anonim a răspuns:

Uneori ma mai uit si eu, cu toate ca nu este recomandat.iti obisnuiesti psihicul asa, iar in timp te afecteaza.prefer live.

| galileo a răspuns:

Rareori

| onelove a răspuns:

Saptamanal, atat singur cat si cu prietena, din placere, din dorinta de a descoperii lucruri noi...

| claudiarebecca a răspuns:

As zice ca toata lumea se uita... cat despre gusturi. sunt discutabile.

| petitdreamer a răspuns:

Eu cu prietena mea ne uitam, pentru ca mai vedem lucruri noi, si putem experimenta si noi ceea ce vedem acolo...invatam lucruri noi...

| manoka a răspuns:

Anul trecut ne-am uitat cu sotul cred de 2 ori, el e barbat eu curioasa oare ce stiu fetele acelea happy, si sa mai scapam de monotonie.

| miry a răspuns:

Eu si sotul meu ne uitam, si nu cred ca cei care se uita o fac pentru ca duc o viata monotona in pat, ci din contra pentru ca le place, pana la urma chestiile astea le face toata lumea in pat cu persoana iubita

| jamesbond a răspuns:

Eu si prietena mea ne mai uitam la porn, nu din curiozitate si pentru ca ne place.NU pot sa siti spun cat de des o facem intruct nu e constant - dar poate da un pic de culoare unei seri monotone.

| albc12 a răspuns:

Da normal ma uit cam o data pe saptamana cu pretena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum e... Oamenii sint de 2 categorii. Care se uita si care nu vor sa recunoasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa vedem. Tu cam cum si cat te uiti la filme de genul acesta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cele mai multe ori pentru a cauta ceva "nou" sau ceva interesant. din curiozitate am incercat si dirty talking, dar ma bufneste rasul, nu imi vine sa cred ce imi iese pe gura, lucrurile isi pierd din esenta cand folosesc un vocabular vulgar, nu sunt de mine.de cate ori?, nu am calculat, uneori o data pe saptamana alteori trec luni de zile, depinde de starea mea de spirit.nume de filme?! niciodata nu retin, si de obicei nu apuc sa il vad pana la sfarsit...winking