| RAY a întrebat:

Sincer daca ar fi sa alegi intre ai un carcater frumos sau esti o persoana frumoasa fizic ce ai alege?

va rog fara ipocrizie

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

As alege sa fiu o persoana frumoasa. Daca esti nasoala, nu intereseaza pe nimeni caracterul (tot fara ipocrizie).

22 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Trebuie sa aleg neaparat?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Daca nu te pun pe scanul electric, desigur ca da

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai daca as alege caracterul ar insemna ca in cealalta privinta e nasol? Si invers? Si in ce sens sa aleg? Sa fie cu mine mereu?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Ai prefera sa fi hitler cu un carcater negativ dar sa fi frumos sau un hitler urat cu un carcater frumos?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Hitler frumos laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Bine ca nu sunt evreu, handicapat, homosexual ca nu sunt pe lista ta

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Nu fac discriminari laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Si tu meriti jumatate din fundita

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Huh, mersi happy Acum stiu ca sunt printre putinele persoane de pe TPU care au si jumatate de funda big grin

| R0R0 a răspuns:

Sa fiu frumoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| Staind a răspuns:

Caracter. Din cauza lui o sa-mi schimb si fizicul
De frumusetea fizica scapi imediat. Vine un gigel si-ti arunca o bucata de bordura proaspata in fata, si bam, cartofi prajiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altceva nu ai? Pe astea le am deja.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

O vacanta pe marte fara bilet de intoarcere sau o vacanta pe venus cu bilet de intoarcere?

| PeFuga a răspuns:

O persoana buna are o anumita frumusete si blandete si in trasaturile fetei si se face placuta celor din jur chiar daca nu este inzestrata cu ceea ce este socialmente acceptat ca fiind un chip frumos happy

| DeathOfDreams a răspuns:

Aleg caracterul.
Frumusețea e trecătoare, în timp ce caracterul e singurul lucru care-ți rămâne.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Sai fie frumoasa.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Sincer,eu aș prefera să fiu o persoană frumoasă fizic, căci caracterul ti-l mai poti face, și în al doilea rînd să fim serioși pe nimeni nu interesează la prima vedere caracterul tău, și în plus fizicul tot spune ceva despre persoană respectivă.

| RAY explică (pentru FrumusicaSufletista):

Imi place ca esti sincera

| FrumusicaSufletista a răspuns (pentru RAY):

happy

| FataȘarpe a răspuns:

Bai...

Adevarul e ca nu poti alege asa cum sa fii. Pur si simplu asa esti. Nu depinde de tine.

Pe mine ma cam doare undeva cine sunt. Sunt hibrid sarpe. Doar traiesc in aceasta monotonie, in aceasta colonie de fiinte umane. Urasc lumea unde traim. Simt doar indiferenta asupra tot ce se intampla. Oricat as incerca, nu pot sa am sentimente la fel de puternice ca alti oameni. Doar ma prefac ca am.

| Hyung17 a răspuns:

Aleg sa fiu original... ®