| anonim_4396 a întrebat:

Sincer nu prea am liniste. in timp ce faceam dragoste cu prietena mea fara prezervativ (ne luase valul pe amandoi) la un moment dat i-am zis ca nu mai rezist si pe loc ne-am 'trezit' ca nu aveam prezervativul. chestia e ca dupa ce "scos-o" am ejaculat imediat eu cred ca am ejaculat in afara dar ea zice ca avea un lichid asemanator cu sperma pe... credeti ca e sperma sau e posibil sa fie ceva de la ea dinauntru ca totusi eu nu cred ca am ejaculat inauntru dar nu pot sa o impac deloc. ce parere aveti. va rog un raspuns urgent, multumesc din suflet. aa i-a venit ciclul pe 11 luna asta si toata povestea s-a intamplat vineri dupa-amiaza.

2 răspunsuri:
| Lolly184 a răspuns:

Pai sa faca un test de sarcina ca sa fiti mai siguri, si daca i`a venit si ciclul nu cred ca este insarcinata. Cel mai bine e sa faca un test de sarcina. Si daca nu vreti sa se mai intample sa aveti grija de acum in colo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Repeta intrebarea scriind : "pentru dl. dr. Bogdan Doroftei"