| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Sirenele sunt reale?

24 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu

| Malvina24 a răspuns:

Sirenele nu sunt reale, sunt doar un mit! poate au existat vreodata dar sigur au murit din cauza poluarii! Filmuletul acela ''h2o'' e doar un film! fetele au costume, facute pe calculator! nu e real~ti-ar placea sa fii sirena? si de fiecare data cand cade apa pe tine sa trebuiasca sa faci ceva sa nu vada lumea.hmmm...cand eram mai mica si eu spuneam ca vreau sa fiu vampir! mai ceva ca in Twilight(cand am vazut filmul mi-am amintit de dorinta mea)
O zi frumoasa scumpo!

| TeoPT a răspuns:

Tu n'ai ocupatie si de'aia pui intrebari stupide?straight face

| Pho3nix a răspuns:

Prea mult H20.

regis
| regis a răspuns:

Cele pe care le auzi sunand in capul tau, cu siguranta sunt reale.

| Atotstiutorul a răspuns:

Da, eu am prins 3 cand am fost la peste!

| Anelise_2071 a răspuns:

Sierenele ar putea fii reale, nu se stie... a mers cineva pana in fundul ocenului indian sau ...pacific? Nimeni nu a ajuns acolo, deci sirenele ar putea fii in josul oceanului, cine stie!winking

| kaTTsu a răspuns:

Da si mama e barbat

| demonangel37 a răspuns:

Toate legendele au un sambure de adevar. sunt foarte multe legende unde se spun despre sirene acum nu se site daca mai exista sau nu dar in orice caz s-au descoperit tot felul de vietati ciudate in unele locuri din oceane sa nu uitam de foca aceea care avea maini si picioare exact ca un om iar restul era fata de foca a fost un reportaj deci nu vorbesc aiurea poate exista si acum dar nu o sa fie descoperite daca te referi la h2o da asa este ele poatra un costum ca sa faca filmul palpitant si diferit de celelalte dar nu sunt sirene adevarate pentru ca sirenele dupa cum se spune in antichitate ca ele sunt niste fiinte incredibile si nu seaman chiar asa se mult cu oameniilove struck sper ca te-am lamiurit un pickiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista sirenewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dezamagesc, nu exista sirene. Fetele din H2O poarta costume. Poate au existat si sirenele odata...

http://ro.wikipedia.org/wiki/Siren%C4%83

| Teodorukka a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu la asta ma gandeam dar vedeam filmele acelea ca de ex http://youtu.be/xvRHGqSrMqM si de atunci nu stiu ce sa mai cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da nu stiu acum tot aud zvonuri, sa vedem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt reale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred in sirene si cred ca ma simt si eu. adica de vreo doua zile fug de apa s mama ma intraba dc da nu-i zic. poate ziceti ca sunt nebuna dar eu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.
de asta caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa gandim logic? noi nu suntem singurii smekeri de pe pamant.mai ales ca terra are 70% apa. trebuie sa fie acolo undeva.nu prea cred ca arata ca si cele *descoperie* de geniile noastre... dar exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare.Au existat sirene?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba! esti proasta esti mamaliga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap exista sirene. alt fel dc ar mai fi cuantul asta?(in nici un caz cele de la h2o)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt reale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ma sirenele poate ca au existat da nu mai exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu cred ca nu mai exista! dar sunt sigura ca au existat pentru ca s-au gasit schelete de sirenestraight face imi pare rau si eu as vrea sa sriu adevarul dar cine stie? A fost cineva in fundu oceanului Pacific sau Indian? Nu...nimeni nu a ajuns acolo big grin poate or trai undeva la fundul apei ca sa nu le gaaseasca nimenitongue

Întrebări similare