| Dacanueuatuncicine a întrebat:

So. Cum v-a trecut prima zi de scoala?hee hee intrebare mai ales pentru >boboci...: dar si pentru ceilaltibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

So, nu stiu a cata oara e cand raspund la o intrebare de genul asta. laughing Mie una mi-a placut prima zi, a fost ok. Nu am avut cine stie ce emotii, pentru ca deja imi cunoscusem o parte din colegi in vacanta. N-am facut nimic deosebit azi, am stat si am vorbit cu colegii si cu diriginta. thinking