| Meow15 a întrebat:

Cei care ati fost anul trecut boboci, imi puteti spune cum este? :d. V-a fost greu sa va integrati? Cum se comporta cei mari cu bobocii? Si cum a fost prima zi de scoala? Si daca vreti povestiti niste intamplari amuzante din primul an de liceu :d.

Răspuns Câştigător
| Madu2027 a răspuns:

Hei nu a fost asa de greu sa ma integrez.Prima zi de scoala a fost una lejera adica ne cunosteam cu profesorii etc iar cei mai mari sunt atrasi in general de boboacelaughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Madu2027):

Poi si normal sa fie atrasi de boboacebatting eyelashes doar ele ce au mai ramas fara sa fie "poluate" inca de fitele omniprezente, spiritu copilariei, etc big grin

| Madu2027 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Eehh dar tot timpu va plangeti ca vaii boboacele de anul asta is cam uratelaughing))

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Madu2027):

Acu nah... daca a ramas natura fara darnicie cand a ajuns la ele... acu ce sa faci happy Trebuie sa fie de toate pentru toti tongue Stai linisita ca din cateva sute de boboace anual, majoritatea isi prind cate "un peste mare" tonguewinking Plus ca e diferit.E si mai micuta ca tine si parca si simti ca o ineti unele lucruri si "o cresti" intru fel happy tongue

E tare tongue Atata pot sa-ti zic tongue

| Madu2027 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Da dar cel mai frumos e la bal atunci vezi toate boboacele e cel mai smecher:X

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Madu2027):

Dap smug Doar ca atunci tocmai ce-o inceput scoala si nu prea stiu ca esti/ai fost elev la acelasi liceu tongue Dar personal prefer in haine normale tongue big grin :* Asa ii vezi si personalitatea etc big grin smug

8 răspunsuri:
| HaZaNiLiLo a răspuns:

Si eu sunt boboaca anul astabig grin Si am putine emotii dar totul va fi ok happy Sincer si eu ma gandesc cum se comporta cei mai mari cu bobocii, mai ales ca la liceul la care sunt eu sunt 70% fitosi si fitoaseoh go on

Răspuns utilizator avertizat
| forevermysoul a răspuns:

Nu ai pentru ce sa iti faci atatea griji. Depinde aici si de ce fel de persoana esti (timida, indrazneata).Te integrezi usor pentru ca profesorii va vor ajuta pentru ca sunteti boboci/boboace.happyBaieteii cauta boboace asa ca tine tongue laughing