| winchesters a întrebat:

Sondaj de opinie[fara suparare]
Care e cel mai enervant membru de pe TPU?[pai BadRomance(se stie)]
Care credeti ca o sa fie userul anului?[Eu una cred ca NOname:d]

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

1. cea mai enervanta utilizatoare este @DisneyIsDaTheBest
2. userul anului va fi NOname

3 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Eu nu cred. Eu cred ca pe primul loc se afla @anonima10 care a stat numai o zi pe site si @LittleTweety da intr-adevar ne enerva pe toti. Dar nu vreau sa-mi jignesc colegii de site. Eu cred ca User-ul Anului ar trebui sa fie Brigaela. Mie una imi plac raspunsurile ei si cred ca merita sa primeasca titlul a doua oara consecutiva pentru ca este pe primul loc si cred ca este cel mai vechi membru, care mai este pe site si-n prezent.

| Biby a răspuns:

Si eu cred la fel ca tine.

| jUsTc00nF1rM a răspuns:

Sincer si fara suparare eu is cel mai enervant... bine asta zice numa darius ca ma injura si eu il injur dar cu restul ma inteleg auzi trimitem si mie mesaj si zi-mi daca eu is enervant!