| nika24 a întrebat:

Sotul meu va pleca marti in Italia si am inteles ca o sa si cumpere de acolo o cartela pe Italia.ce cartela din Romania ma avantajeaza pe mine ca sa pot sa il sun acolo? Vodafone, cosmote sau Orange? mersi mult

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lebara e cea mai buna sau o companie care nu face multa publicitate la tv, gen smyley si se gaseste doar in mariile centre comerciale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafone,are pentru clientii fideli, cartela cu minute internationale incluse.