| gemeni6226 a întrebat:

Spuneti-mi care e logica faptului ca daca strici neintentionat ceva,pe deasupra mai si platesti paguba din buzunarul tau esti luat la rost? Cand am lucrat acus mult ani la un magazin de tot soiul si din greseala scapam ceva se spargea si bineinteles trebuia sa-l platesc,inca ma alegeam si cu o mustruiala pe cinste de la sef? Asta atunci,acum daca se strica minerele ca se strica ca sunt din plastic la mobila de la bucatarie si se sparge in mina mea ca doara eu umblu cel mai des la mobila de bucatarie, mai si aud ani la rindul de la baiatul meu ca l-am stricat intentionat.Adica ce? sunt eu propriul meu dusman sa stric lucrurile si apoi sa le platesc? deci m-i se ridica parul maciuca de astfel de logici si acuzatii.

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Oh wow. Grow up.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai întâmplă frate nu te stresa și amăgi se mai întâmplă

| SkandallKamataru a răspuns:

Pai si eu daca aprind un bec si se arde de exemplu, primesc acuzatii ca am apasat tare pe intrerupator, ca sa am grija ca nu stiu ce laughing De parca l-am ars eu intentionat sau are vreo treaba ca apas intrerupatorul nu stiu cum, curentul tot la fel circulahee hee

| gemeni6226 explică (pentru SkandallKamataru):

Problema nu e la mine e in capul unor astfel de oameni.Parca au venit tocmai din epoca sclavagista sau de la gestapo.