| chiftelutacrocanta a întrebat:

Spuneti-mi cum pot scapa de gandurile care imi provoaca greata?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Rejectie de creier. laughing

| T0T a răspuns:

Vomiți.

| Doub a răspuns:

îţi ocupi timpul cu altceva

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu ai cum să le elimini complet şi brusc, totul se face pe parcurs, cu multă rabdare şi chin

| justanotheruser99 a răspuns:

Tine de mentalitate. Daca tu spui: "Nu ma gândesc la asta, imi face rău!" ar trebui sa te ajute, dar uneori subconștientul își face de cap... Deci va fi destul de dificil la început.
PS: pentru încurajare uita-te la asta:
https://youtu.be/ZXsQAXx_ao0

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Gandeste-te la persoana iubita, daca ai.winking

| August99 a răspuns:

Te joci ceva sau te duci sa te plimbi cu bicicleta ssu te uiti la un serial

| Bors_Andrei_1985 a răspuns:

Bea un ceai cu lamaie happy inspira si respira adanc de cateva ori si gandeste te in alta parte, ceva mai important