| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi retete de slabit, dar care dau roade sigur. Dau fundita happy.

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Poti incerca sa te inspiri de aici:http://www.slabsaugras.ro/

3 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Supa de varza dulce. garantat! Cand fierbe apa adaugi varza taiata marunt, adaugi cand simti ca e fiarta varza, marar, cimbru, sare, bulion daca vrei, secretul gustului. Daca vrei sa nu mananci altceva pune si niste piept de pui cubulete deodata cu varza. Mananca 2 farfurii pe zi. In rest normal cu putin regim. Succes

| tia a răspuns:

Pai cred ca reteta principala e sportul. Daca ai un timp bine organizat, mese regulate, alergat in fiecare zi, macar 30 de minute... cred ca da rezulatate. Desigur, mare grija la alimentatie, mai putine dulciuri, si sa nu mananci cu prea multa pofta.hee hee Bafta!

| iubi_duby75 a răspuns:

Apa de izvoruri renumite.
ex : apa de tinca happy.