| Alecsa a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva jocuri interesante dar sa nu aud de metin.

Răspuns Câştigător
| bogdan2091 a răspuns:

Pai daca esti fata iti recomand: SIMS, spore:hero sau spore:creature creator(iti faci propria creatura de lupti cu ea etc si este un joc foare dragut), morhuhn kart 2, 3 si cam atat pentru fete acum daca esti baiat iti recomand: max payne 1, 2, 3(cel mai tare shooter dupa parerea mea), iron storm, area 51, fifa, gta, battlefield, call of duty, mount and blade(care poti fi si fata si baiat), alien vs predator, halo etcthinking daca mai gasesc iti spunhappy funda?puppy dog eyes

| Alecsa explică (pentru bogdan2091):

Sunt fata si merci ca te-ai gandit sa spui jocuri pentru fete.

| Alecsa explică (pentru bogdan2091):

Poti sa imi dai si mie un site dupa care pot descarca spore creature creator?

| bogdan2091 a răspuns (pentru Alecsa):

Nu pe TPU deoarece TPU.RO nu incurajeaza pirateriasad dar lasa-mi idul tau si iti voi arata cum se scoata pas cu paswinking

| Alecsa explică (pentru bogdan2091):

Id-ul meu este alyalecsa

5 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Diablo 2; diablo3; sims1, 2,3; war3; sau poti intra pe wendy's full blog si iti poti alege dintr-o gama largahappy