| andreea1523 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce sa fac pentru ca, cand adaug poze noi pe hi5 modificate se incarca foarte greu si nici nu se incarca... va rog spuneti-mi ce sa fac dau fundaaaaa urgent.

Răspuns Câştigător
| gargaritza_5474 a răspuns:

Stiuu eubig grindar cred ca merit si fundalaughing! deci, bagi poza in paint, selectezi"file"[acolo sus], apoi"save as", apoi cand apare fereastra aia sa o salvezi unde vrei tu, te uiti acolo la"save as type" si dai JPEG, iar apoi o salvezibig grinunde vrei, si se va incarca cat ai clipi:*

1 răspuns:
| georgiana_5647 a răspuns:

Daca nuh se inkarka inseamna ca e prea mare poza. Incerci altadata sau incerci sa le adaugi (daca ai mai multe) pe rand.