| g2br13l a întrebat:

Va rog spuneti-mi ce daca si la voi sa se intample sa nu mearga netu cum trebuie deci sunt pe romtelecom viteza de 100mb/s si cateodata seara merge atat de greu de nici nici videoclipurile in 360p se incarca extrem de greu
Va rog daca stiti ce ar trebui sa fac dau fundaaaaa! 1

Răspuns Câştigător
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Pai si eu am romtelecom prin modem mai exact si imi merge bine mereu am tot 100mbps dar daca ai retea wifi puneti parola sau daca ai deja pune alta probabil se conecteaza multi la tine in caz ca nu ai wifi sterge chestii inutile din partitia in care ai windowsu