| SweetCandy a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum as putea scoate cateva pete de ceara de pe blugi gri, in afara de clasica metoda cu fierul de calcat si hartia.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| danutzsan a răspuns:

Bagă blugii în congelator, lasă-i cam 30 min., ceara îngheață și se curăță ușor.

3 răspunsuri:
| (0$t!n@ a răspuns:

Nu ai alta posibilitate ca daca incerci sa o scoti cu unghia se face mai rau mai bine o rogi pe mama sa ti-o scoata cu fierul

| dada18x a răspuns:

Cand am observat ca am ceara pe pantaloni era deja uscata. Asa ca am putut-o curata destul de usor cu unghiile. Tot de la inviere ai capatat si tu 'problema'? laughing

| alice_2941 a răspuns:

Pai am facut in felul urmator.am pus o coala alba si am dat cu fierul de calcat...