| Trixx a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum v-ati imprietenit cu noii colegi in liceuhappy Ce pareri ati avut, etc

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Trebuie sa ai incredere in tine.Sa stii ca nu e cine stie ce.Eu imi faceam probleme ca cine stie ce clasa o sa am etc. dar din 20 si ceva de colegi nu se poate sa nu te simti mai apropiata chiar din primele zile de niste colegi. Oricum un om normal isi da seama de la prima vedere a unei persoane noi cam cu cine are de-a face...Bafta! :* >big grin

| Ciprian a răspuns:

Eu m-am imprietenit repede cu noii colegi. Sunt super de treaba