| IepurashRocker a întrebat:

Hallo TPU! :* Îmi spuneti si mie despre ce e jocul Lady Popular?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul este despre faima si popularitate ...In el iti creezi propia domnisoara, ii dai un nume, o imbraci, ii cumeri haine, mancare sa-i dai un iubit.Pentru a trece la nivelele urmatoare trebuie sa completzi sopurile care ti se dau crede-ma si eu am cont acolo si este foarte distractiv.Pe masura ce treci de nivele devi tot mai populara. www.ladypopular.ro. funda?

2 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Fiecare domnisoara isi doreste faima si sanse. Fiecare domnisoara vrea sa creasca si sa devina desteapta, talentata, si o femeie de succes.Treci prin aventurile LadyPopular si incerci toate posibilitatile pe care le ofera jocul. Sunt o multime.
Optiuni bogate prin care iti poti alege felul in care arata domnisoara ta, zeci de stiluri si culori, costume, si multe combinatii. Distreaza-te cu minijocuri, sau intrece-te in concursuri de popularitate. Si multe altele!

http://www.ladypopular.ro/

Bafta! :)

| ♥ ღSellena♥ ღ a răspuns:

Ai...iti pot da doar informatiile care le-am gasit eu sper sa ai nevoie de ele Fiecare domnisoara isi doreste faima si sanse. Fiecare domnisoara vrea sa creasca si sa devina desteapta, talentata, si o femeie de succes. Ladypopular iti da sansa. Intra in lumea noastra minunata. Treci prin aventurile LadyPopular si incearca toata posibilitatile care le ofera jocul. Sunt o multime.

Optiuni bogate prin care iti poti alege felul in care arata domnisoara ta, zeci de stiluri si culori, costume, si multe combinatii. Distreaza-te cu minijocuri, sau intrece-te in concursuri de popularitate. Si multe altele!