| NoName0909 a întrebat:

Spuneti-mi toate denumirile de firme/marci care le stiti. Ex: nike, puma, lacoste. Dau funda la cele mai multe. Multumesc! :*

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Adidas
Adidas Originals
Adidas Performance
Aigle
Anais Su
Arena
Arokania
Asics
Athena
Bakker
Bel Air
Ben 10
Berger du Nord
Bestform
Betty Boop
Billabong
Birkenstock
Calvin Klein
Cars
Caterpillar
Chantelle
Chuchotements
Clarks
Columbia
Converse
Daisy Jee
DebyDebo
Descamps
Dim
Disney
Disney Princess
Doc Martens
Dockers
Ecko
Eminence
Energie
Esprit
Fred Perry
Geox
Glamorise
Gola
GStarRaw
Havaianas
Hello Kitty
Henry Williams
Hush Puppies
Ikks
Inspirations
Kaporal 5
Kawasaki
Kickers
Labonal
Le Coq Sportif
Lee
Levi`s
Lipsy
Lou
Miss Sixty
Morgan
Naf Naf
Nike
NY Yankees
Okanagan
O`Neill
Oxbow
Passionata
Pepe Jeans
Petit Bateau
Playmate
Playmobil
Playtex
Pokemon
Puma
Quiksilver
Ralph Lauren
Redskins
Reebok
René DerHi
Replay
Ripcurl
Roxy
Salsa
SchoolRag
Shock Absorber
Sinéquanone
Skechers
Sloggi
Snoopy
Spider Man
Tertio
Tertio Bio
Timberland
Ti-Night
Ti-night Vert
Together
Tommy Hilfiger
Top 3Suisses
Top Studio
Top Studio for men
Toy Story
Triumph
Umbro
Votre Mode
Winnie the Pooh
Wonderbra
Wrangler
Z sport

Vezi aici: http://www.3suisses.ro/......02363.html
Bafta!

| Dolllx14 a răspuns:

Armani; Burberry; Bvlgari; Cacharel; Calvin Klein; Carolina Herrera; Cerruti; Davidoff; Dior; Dolce & Gabbana; Elizabeth Arden; Escada; GivencHi; Gucci; Guerlain; Hugo Boss; Chanel; Chopard; Jean P. Gaultier; Kenzo; Lacoste; Lancome; Lanvin; Lolita Lempicka; Moschino; Nina Ricci; Paco Rabanne; Thierry Mugler; Versace; Zara; Motivi; Cotton.; x fundahappy?

| anotimp2 a răspuns:

Armani; Burberry; Bvlgari; Cacharel; Calvin Klein; Carolina Herrera; Cerruti; Davidoff; Dior; Dolce & Gabbana; Elizabeth Arden; Escada; GivencHi; Gucci; Guerlain; Hugo Boss; Chanel; Chopard; Jean P. Gaultier; Kenzo; Lacoste; Lancome; Lanvin; Lolita Lempicka; Moschino; Nina Ricci; Paco Rabanne; Thierry Mugler; Versace; Yves Saint Laurent. Funda?