| AdiMihai25 a întrebat:

Spuneti-mi va rog, de ce ii mai scump Iphone 13 pro max ca Iphone 14 pro max pe eMAG?
Dati mi va rog un site adevarat cu black friday, vreau sa iau ori 14 max ori 13.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu cred ce spui.Ala 14 este mai scump, ai vazut tu altceva.

| Bob22 a răspuns:

Pai prețul poate varia inclusiv în funcție de culoare
Depinde și ce varianta de stocare vrei
Uite nu știu dacă ești de acord cu treabă asta dar ți-am găsit o oferta ok
https://flip.ro/......ite/69006/
Și dacă aștepți până pe 10 noiembrie când începe BF la ei poate dai de o ofertă și mai buna
Nu te gândi că nu ai ce face cu atâta memorie daca filmezi in cel mai bun format Apple pro res o sa vezi că memoria o să se ocupe destul de rapid