| cosima11 a întrebat:

Spuneti-mi va rog titluri de carti interesante :d [nu`mi plac sf`urile. as prefera mai mult ceva romantic sau de familie. saau.thinking ceva in genu` cartii Singur pe lume:X ] Ms mult :*!

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Piciul de Alphonse Daudet este cam ce vrei tu.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Elevul Dima dintr-a saptea
Adela
Anna Karenina
Enigma Otiliei

| asdgfhresry a răspuns:

In vacanta asta am citit Supa de pui pentru suflet de mama, si La revedere pe curand. big grin in Supa de pui pentru suflet de mama ne povestesc mai multi de la o redactie, din trecut cu mama. Iar in "la revedere, pe curand" vorbeste naratorul la persoana 1, despre mama sa, despre copilarie sau ceva de genu.big grin

| Anto97 a răspuns:

Lumina in amurg-Xavier de Montepin
Cersetorul negru-Paul Feval
sunt frumose :*:X

Răspuns utilizator avertizat
| ruxybelle a răspuns:

Copii capitanului grant :X

| Licurici_7465 a răspuns:

N-a dansat decat o vara
La rascruce de vanturi
Pe aripile vantului
thinking mie astea mi'au placut foarte mult... poti citi de asemenea si cartile din Twilight Sagahappy

| mayli_9074 a răspuns:

''Nimeni alaturi de mine"deNadine Gordimer

| remusinho a răspuns:

Puterea Dragostei-Josephine Fox;
Tentatie-Jude Devereaux;
Pentru totdeauna-Jude Devereaux;
O vara de neuitat-Luanne Rice.
Toate sunt carti romanticehappy