| MasterOfDisaster a întrebat:

Buna TPU.
imi puteti da si mie niste titluri de carti +un site de unde sa le pot downloada (gratis)? care v-au placut si voua.
dau funda la cele mai multe/interesante!

ps:mie imi plac si cele gen singur pe lume-hector malot, harry potter, vampire diaries.
daca stiti carti politiste e perfect! big grin

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| MariaChrii a răspuns:

Poti cauta pe www.cartiaudio.eu este un site unde poti asculta carti integral si le poti downloada gratis fara a face cont este adevarat nu prea au multe carti dar...sunt bune si ce au oricum iti recomand Singur pe lume de Hector Malot este o cart4e uimitoare sunt sigur ca iti va place