| BRG a întrebat:

Sărut mîna cum a fost nunta dumneavoastră, a fost așa cum ați visat să fie? Cum a fost petrecerea, cîți invitați a ți avut, a ți rezistat toată ziua și toată noaptea în pantofi? Cîți centimetrii aveau tocurile? O seară frumoasă.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Nunta mea a fost super super super de tot a fost declarata nunta cea mai frumoasa din comuna la acea vreme...da am rezistat cu sandalutele mele cu toc si aveau 9 cm, cat despre invitati au fost multi ff multi iar muzica a fost pe masura, si da a fost o nunta frumoasa, nu visata, nu gandita, acum cei care se casatoresc in ziua de azi o fac mai mult pentru faima, reclama si interes, iar dragoste...ioc

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nunta mea? ma doare capul mai bine nu imi aduceai aminte. A fost superb a iesit un balamuc de nu o sa-l iut toata viata. A fost o seara de neuitat

| micurutza2005 a răspuns:

Nunta? a nunta.mea! mai bine nu intrebai s-au distrat toti de minune de la ora 20 pana la 8 dimineata, mai putin eu happy

| Sophie90 a răspuns:

Inca nu mi-am facut nunta dar cred ca ar fi ok sa invit doar prieteni apropiati la nunta mea si daca nu as rezista pe tocuri nu ar fi o problema( se rezolva).