| anonim_4396 a întrebat:

Stati prea mult pe calculator acum in vacanta? pe mine parintii nu ma lasa mai mult de 1 ora pe zi!

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Da.Sa stii ca de cand a inceput vacanta stau foarte mult pe calculator vreo 4 ore...Mama mi-a spus ca-i prea mult, dar ce sa fac? Oricum am norocul ca n-am teme de vacanta, n-am decat de citit si oricum o pasiune de a mea este cititul deci termin repede cu ele.

| fuzzer a răspuns:

Da!

Sa stii ca stau cam mult la calculator, in jur de 5-6 ore pe zi, poate si mai bine.

Dar presimt, ca o sa parasesc calculatorul pentru o vreme, am mult de citit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E perfect 1 ora. de ce sa pierzi timpul inutil?! succes.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Eu stau prea mult în general... minim 10 ore.

| 8mariastar a răspuns:

Stau doa vreo 2 ore in rest ies pe afara cu prietenii si ma joc