| DanaVisatoarea a întrebat:

Stati sa va spun ceva foarte ciudat:

Eram la o pr si trebuia sa dorm acolo pentru ca mama si bunica mea erau plecate in germania peste doua zile bunica trebuia sa se intoarca acasa.Deci sa incepem.
Ma culc si ma trezesc cam pe la 4 dimineata iar langa mine era o silueta neagra de om, m-am ascuns sub plapuma si cand am tras plapuma acea silueta era si mai aproape de pat. Oare de ce de fiecare data cand dorm la altcineva apare aceasta silueta? Prima data am vazut-o acasa la tatal meu unde e murit bunicu uuuu ciudat! dau funda raspundeti plz

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ori visezi sau probabil sunt umbrele trecatorilor care mai merg pe afara.

3 răspunsuri:
| Danutza_5627 a răspuns:

Omgsurprise...Nu stiu ce-ai patit dar totul suna ca scenariul unui film de groasa:-ss...Ai grija!straight face

| MadalinaMadda a răspuns:

Pai poate sa fie doar frica, si sa visezi!

| corina_1614 a răspuns:

Hmm ...este doar frica ta. Suntem ceea ce vrem sa fim.