| Asami a întrebat:

De fiecare data cand intru in dulap, vad o silueta neagra. Voi ce credeti ca e? Fara link-uri cu poze ca nu mai dorm la noapte

Răspuns Câştigător
| SpongeBobPantaloniTriunghiulari a răspuns:

L-ai gasit pe Gigel?! ALELUIA! Zi-i sa vina acasa, dar mai inta sa treaca prin tabara in care a fost la vara.
M-au sunat unii si mi-au zis ca si-a uitat chilotii tanga cu imprimeu de leopard.

25 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ce cauți în dulap?

| anad a răspuns:

Costumul pe care l-ai pregatit pentru inmormantare! De ce-ti fortezi norocul si tot intri in dulap? Daca intri din greseala si in el?

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Mogio Giogio. (sau cum se scrie.)

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Chuck Norris.

| BeastMaster a răspuns:

Mos Craciun, zana Maseluta, Chuck Norris, Fuego, Guta!
Sau...
O haina nearga.

| W3R4 a răspuns:

Doamna cu coasa!

| Foxyyyy a răspuns:

Sunt doar eu!

| Weedier a răspuns:

Te bântuie fantomele

| PotatoMustDie a răspuns:

Slenderman! M-am pregatit pentru ziua asta.

Ma duc in beci inarmat cu o lanternasi o bata de baseball. Deja mi-am dresat pechinezul sa il atace.

Răspuns utilizator avertizat
| PŞtefaniaP a răspuns:

Umbra lui Mos Craciun. te spioneaza sa vada daca meriti ca anul viitor sa primesti ceea ce iti dorestihee hee)

Daca vrei sa scapi de el ascunde-te si tu intr-un dulap si asteapta pana te gaseste laughing)

| Mokaxoxo a răspuns:

O,deci m-ai vazut...

| IepureleCuLopată a răspuns:

Ai o mare problemă.

Închide dulapul, pune-i lacăt, urcăte cu el pe bloc și aruncă-l.

Iară o venit amantu lu nevastăta.

| Miza a răspuns:

Satan cu coasă.

Răspuns utilizator avertizat
| mel24 a răspuns:

Cleopatra cine sa fie :rolling on the floordar ce tot cauti tu prin dulap? :rolling on the floor

| Asami explică (pentru mel24):

Caut Narnia, si sunt vreau sa dovedesc stiintific ca exista. Dar inca nu am reusit sa ajung acolo laughing

| mel24 a răspuns (pentru Asami):

Mai incearca :rolling on the floor ai sa reusesti pana la urma! am incredere in tine tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Asami explică:

Ma gandeam c-o sa primesc o groaza de raspunsuri cu Slender, dar nimeni nu s-a gandit la el crying

| KeepCalmAndLove a răspuns:

Bau-Bau

| PandaaKid a răspuns:

Sparta laughing

| GroparuVesel a răspuns (pentru PandaaKid):

Nu poate fi Sparta.Cred ca nu cunosti definitia Spartei.
Katana intr-o mana, halebarda in alta,
Asta-i Sparta!

| PandaaKid a răspuns (pentru GroparuVesel):

Era o gluma. Doamne! laughing))

| Anghelus_Alin_Gabriel_1993 a răspuns:

Cred ca sunt mai multe raspunsuri:
1.o fantoma boooo
2.o haina
3.o umbra
4.doua umbre
5.trei umbre si tot asa pana la 999 umbre
6.criminal in versiune digitala. Dulapul tau are Android?
7. Leatherface din GTA San Andreas si din filmul The Massive Texas Chainsaw Massacre
8.o iluzie de-a mintii tale, poate te-ai speriat prea tare o data si de-atunci o tot vezi
Cel mai probabil:o umbra, o haina sau o iluzie
Posibil Messi, e foarte bucuros. Uita-te bine si cauta in dulap al patrulea Balon de Aur al lui!