| silviutza a întrebat:

Sti miley cyrus isi schimba adresa de email! si cei de pe TPU sa ma ajute si sa-mi spuna care este noua adresa a lui miley, cei care o stiu.va rog!

81 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Silviutza si claudia21... voi sunteti 2 in 1, asa-i? Ca prea le formulati la fel, mai ales cu fix aceleasi greseli. Si tot de-aia apar cate 2 "stupid" la fiecare raspuns.Crezi ca daca nu s-a pricopsit claudia cu vreun raspuns, o sa te pricopsesti tu? Pas!

| Silvia a răspuns:

Bhaaa!
Ce cauti cu numele meu!?!?!?

HepHap
| HepHap a răspuns:

Mileycyrus@fullofcrap.com

Cont nou, claudia draga?

| Pho3nix a răspuns:

Intreab-o pe muma padurii ca ea stie id-ul lui Miley.

| BUBULINA a răspuns:

Ha ha ha
eu stiuuuu
dar nu iti spun
sac-saclaughing)
am si id lui M Jbatting eyelashes

| JackieSue a răspuns:

Dispeeeeeeeeeeeeeer! Nu mai suport intrebari cu fata asta! Copii fara sperante ce sunteti! MC nu stie romana, nu discuta cu voi pe mail, doar pe twitter si nu da 2 bani pe posterele voastre cu I LOVE MILEY! Vrea doar publicitatea p care si-o obtine din mintile voastre crete si creierele voastre spala-te!

| JackieSue a răspuns:

Adresa de e-mail, id, inaltime, kile, par natural, mancarea preferata, site oficial alea alea...trec pe la psiholoaga... poate ma calmeaza putin...

| Elly4all a răspuns:

Sunt_o_mare_proasta_myley_yo@yahoo.com

| Klara a răspuns:

Adresa e:

miley_cocksucking_whore@hotmail.com

| Klara a răspuns:

Paranormal, curat parol!
Silviutza = Claudia 21
O copila de cls. III care nu are ce face tongue

| cristi27 a răspuns:

Parca au innebunit copiii astia

| daddy a răspuns:

Ce imi plac intrebarile astea laughing
ar trebui sa facem la categorii o rubrica speciala : intrebari cu si despre miley cyrus laughing

| FearNoEvil a răspuns:

Nu mai incepe scoala aia odata? Poate terminati odata cu prostiile. Ca nu mai suport! crying

| Diva a răspuns:

Hanna_fuck_montana

| pababiba a răspuns:

La naiba dar ce va face mai frate miley asta? Va da bani sa ii faceti reclama? Nici cand eram eu mic nu eram asa disperat (dupa pokemon si motomartien )! Lasati-o in pace pe saraca fata!

| Andreea_7493 a răspuns:

Iaaaaaar Miley Cyrus? Doaaaamnee...nici acum nu ati terminat cu intrebari despre ea? Frate, intelegeti o data nu ar discuta cu voi pe mess etc in primul rand pentru ca nici macar nu are timpstraight faceMaturizati-va o data.Nu o sa vorbiti niciodata cu ea pe mess, obisnuiti-va cu ideea.Doamne straight face cedez psihiclaughingCauta pe google, noi de unde vrei sa stim?

| eliza a răspuns:

Buna! id ei : miley_spitalu_nr_1_salonu_15_etaju_6_si_pregatiti-va_de _scoala_si_terminati_odata_cu_prostiile_astea_ca_inebunesc_cirus. nu vreau s-a jignesc pe nimeni da cam ati'' sarit calu'' cu miley cirus.pa pa!

| iceman a răspuns:

O sa o sun pe mama omida, poate vede adresa in bila fermecata.

iceman

| MyTzZy a răspuns:

Fanclub@mileycyrus.com
E-mail-ul ei oficial

| GagicaCuPrajiturele a răspuns:

Imi pare rau! si eu sunt inebunita si vreau sa vb cu ea! ajutatine! daca stiti ziceti

| GagicaCuPrajiturele a răspuns:

Dar stiu cum e! Si eu o vreau neaparat! Va rugam daca stiti spuneti-o!

| clady_5716 a răspuns:

Buna! Miley, draga mea, nu are id de mess! Toate id sunt false! Vhiar si camera web e falsa! Aceste intrebari nu au sens!

| Confucius a răspuns:

Ma da si eu sunt copil si am 11 ani daca imi place cum canta hanna stiu ca nu o sa pot lua id-ul ei pentru ca 1)nu vorbeste romana 2)nu are timp 3)nusi pune id sau nr de tel ce copiii eneeervantiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar putina gramatica nu vrei mataluta sa inveti? ca iti prinde bine mai traziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tampita esti! ha ha! eu o stiu. o stiu si pe a vanessei si pe a lui zac efron! sa cazi pe jos secatura! ha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. si eu o caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ce au inebunit copiii din ziua de azi.frate miley cyrus nu are ID asa.sa vb cu toata lumea.are si ea acolo unu pe care il stiu doar prietenii apropiati. ea nu da doi bani pe commenturile astea voastre cu ''. i love miley.''. bla bla.si app.(thomne prosti is copii din ziua de azi). ea nu vb romaneste ma! cat dracu de prosti trebuie sa fiti sa credeti asa ceva.deci obisnuitiva cu ideea ca nu o sa vb niciodata cu miley pe mess (cel putin nu cu cea adevarata.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa si app. daca tot vreti sa vb cu miley.trimitetii in *** o scrisoare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa si. mie imi place Demi Lovato.canta mai bine ca Miley.(nici miley nu e rea dar Demi are o voce extraordinara).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu eu cred ca e asta eu de pe internet am luat-o da daca vrei eu cu mare placere ti-o dau myleycyrus_yo_girl