| Pisicutamiau1 a întrebat:

Am auzit pe net ca adresa de email a lui miley cyrus este mileyc231192@yahoo.com

5 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Nu mai credeti tot ce vedeti.Aia sta sa se pozeze goala, sa se drogheze si sa bata paparazzi, n.are timp de messoh go on
Acum, serios vorbind, nici un artist cunoscut, gen virus, n.o sa.si dea adresa de mess/ email pe net, sau daca o va face nu va intra pe ea. Ganditi.va si voi, daca ar intra 50 de persoane deodata pe ea, cu cine sa vb, cui sa.i raspunda primul. Dar e mai usor sa iei toate prostiile de bune decat sa gandesti, asa e, uitasem laughing.

| Biby a răspuns:

Buna.
Nu mai crede in prostii! Eu nu te jignesc pentru ca si eu am facut tampenia de a baga id-ul asta in lista si nu era Miley Cyrus, decat o fana infocata dupa ea.
Nimeni nu are id-ul ei.Dar uite facebook-ul ei pentru fanii:
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002184532877
Sper ca te-am ajutat!

| unknownn a răspuns:

N-are adresa de mess hannah montana dar daca ar avea skype,msn messenger sau orice altceva ar fi ceva...ia-i putea extrage idul din adress bookul ei,asa am aflat eu idul lui skizzo skillz, Guess Who, Bug Mafia
Dar trebuie un minim de cunostinte in domeniul securitatii

| andra_9523 a răspuns:

Pai nimic nu e sigur gandeste-te ca kei care au spus asta probabil sunt fani disperati asa ca nu te increde pana la urma chiar daca ar fi ce ai face? are si ea o viata ca si noi si trebuie respectata.tu ai raspunde la fiecare fan disperat gandeste-te?!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca esti o copila de 10 ani batuta bine in cap.